September 2025

Alles wijst erop dat de tekorten aan middelen en menskracht in de (thuis)zorg toenemen. Nu al ervaren we bijna dagelijks de toenemende vraag naar palliatieve zorg in ons Hospice. In ons Hospice bieden we ook de mogelijkheid voor respijtzorg.
De vaak complexe zorg voor een zieke wordt dan voor de duur van maximaal twee weken door ons overgenomen. Bijvoorbeeld om de mantelzorger(s) op adem te laten komen, of om in die twee weken de juiste zorg voor thuis te organiseren. Mede daarom zijn we op zoek naar een mogelijke locatie waar we acht kamers kunnen realiseren. Het bestuur en de directie van De Luwte Hospice & Thuis zijn al langere tijd in gesprek met verschillende partijen, waaronder de gemeenten Soest en Baarn; om te zoeken naar een nieuwe locatie waar we met acht bedden hospicezorg en respijtzorg kunnen bieden. Dit blijkt nog niet zo eenvoudig als het klinkt. Tot nu toe hebben de gesprekken nog geen concrete vruchten afgeworpen. We blijven positief en hopen u te zijner tijd te kunnen informeren dat voor De Luwte Hospice & Thuis een nieuwe locatie is gevonden. Spannend!
De Luwte Hospice & Thuis
Julianalaan 88
3761 DH Soest
035 - 603 9450
info@deluwte.nl
KvK: 32099233
BTW: NL813425773B01
NL61 RABO 0394 806514
De Luwte Hospice & Thuis is aangesloten bij VPTZ Nederland, de landelijke koepel voor vrijwilligersorganisaties in de palliatieve terminale zorg.
Meer over VPTZ
De Luwte Hospice & Thuis staat bij de Belastingdienst geregistreerd als algemeen nu beogende instelling (ANBI).
Meer over ANBI
Onafhankelijke ervaringsplatform in de zorg. Initiatief van Patiëntenfederatie Nederland.
Website gemaakt door: Bureau BADE